• E-BOOK "CUKRZYCA POD KONTROLĄ"

E-BOOK "CUKRZYCA POD KONTROLĄ"

59.99 -52% 29.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność

Zamówienie telefoniczne: 535536355

Pragniemy zaprezentować E-BOOK w którym zamknęłyśmy wiedzę na temat CUKRZYCY. Wszelkie informacje dotyczące glukozy i insuliny w organizmie. 

 

Zdiagnozowano u Ciebie cukrzycę? Stopa cukrzycowa postępuje? Nie wiesz od czego zacząć, a chaos informacyjny w Internecie Cię przytłacza? Oto rozwiązanie dla Ciebie! 

  

35 stron w których znajdziesz:

 

W rozdziale dietetycznym: 

  • szczegółowo wyróżnione typy cukrzycy
  • mechanizm działania w organizmie
  • przykładowy jadłospis 
  • listę zamienników jakie możesz zastosować w kuchni 
  • błędy jakie są najczęściej popełniane przez pacjentów

 

W rozdziale podologicznym: 

  • jak dochodzi do pojawienia się stopy cukrzycowej 
  • jaką pielęgnacje stosować 
  • polecane preparaty 
  • jak wygląda terapia u podologa

 


Wraz z Katarzyną postarałyśmy się zamknąć naszą wiedzę merytoryczną oraz tą praktyczną zdobytą podczas współpracy z pacjentami w krótkim poradniku - z którego będziecie mogli skorzystać nie wychodząc z domu. 

 

Jeśli Wy nie cierpicie na ową chorobę, ale rozwija się ona u Waszych bliskich, warto zaopatrzyć ich w podręczny poradnik jak zająć się sobą i swoim ciałem w cukrzycy. 

 


 

 

Informacje o autorkach: 

 

mgr Roksana Wojciechowska - dietetyk/ psychodietetyk

 

Absolwentka Politechniki Opolskiej na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. W swojej pracy magisterskiej szczegółowo zbadała wpływ diety na rozwój miażdżycy w organizmie. Jej praca magisterska pomogła zrozumieć problem związany z chorobami wieńcowymi i układu sercowego, przez co jest w stanie pomóc osobą z nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą i miażdżycą. 

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Psychodietetyka. 

 

Codzienne zajmuje się pacjentami, prowadząc wizyty stacjonarne w województwie opolskim, dolnośląskim i śląskim (Wrocław, Tychy, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, Głogówek, Głubczyce, Ujazd, Łany.

 

Skoro nie jesteś z okolic możesz się umówić na konsultacje on-line. Jeśli „obawiasz się” technologii, spokojnie możesz też wybrać opcje konsultacji telefonicznej. Każda wizyta jest przeprowadzona skrupulatnie. 

 

W pracy dietetyka specjalizuje się schorzeniami związanymi z redukcją wagi, jelitami, gospodarką hormonalną, cukrową oraz otyłością/ nadwagą. 

 


 

mgr Katarzyna Księżarek-Ciupka - podolog, fizjoterapeuta

 

Jest magistrem fizjoterapii oraz specjalistą podologiem. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W trakcie studiów swoją wiedzę i umiejętności zdobywała na licznych praktykach, stażach, kursach oraz konferencjach. Od 2015 roku prowadzi swój gabinet rehabilitacyjno-podologiczny Auxillium w Kędzierzynie - Koźlu. Praca jest jej pasją, wkłada w nią całe serce i duszę.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.